Procedury

Zvukové procedury uvolňují na psychické i fyzické úrovni a navozují stav hluboké relaxace. Náš dech se zklidní, svaly se uvolní, orgány se harmonizují a energizují. Naše tělo tak dostává jemnou vibrační masáž, která dokáže ztišit náš nervový systém a zároveň prostoupit do našeho těla.

Přestože jsou zvukové procedury a relaxace velmi jemné, účinky jsou hluboké. Díky léčivému zvuku plnému alikvótních tónů dochází k relaxaci, uvolnění, zklidnění. Tělo na tuto pozitivní vnitřní vibraci reaguje nejen již zmiňovaným uvolněním, ale i postupným vyplavováním nečistot a uvolňováním a rozpouštěním různých bloků v těle i mysli.

Navozený pocit klidu a odpočinku je dlouhodobějšího charakteru a má schopnost navozovat hlubší změny. Muzikorelaxace se tak stává nejen zdrojem načerpání síly a dobré nálady, ale i podporuje rozšíření kreativity a intuice, rozvíjí sebejistotu a sebedůvěru.


Tibetská vibrační „masáž“ zvukem zpívající mísy

Jedná se o specifický typ „masáže“. Během tohoto typu muzikorelaxace se tibetská zpívající mísa přikládá na tělo a poté se rozezvučí. Postupně je tak rozvibrováno a prozvučeno celé vaše tělo. Během procedury jste oblečeni a ležíte na břiše. Postupně dochází k naprostému uvolnění psychickému i fyzickému, díky kterému je navozen stav hluboké relaxace.

Doba trvání: 90 minut

Cena: 750,- Kč

Kontraindikace: Jedná se o velmi hlubokou, intenzivní proceduru, která rozvibruje celé tělo. Proto se nedoporučuje těhotným ženám, osobám s diagnostikovanou depresí či epilepsií ani lidem s kardiostimulátorem.

Je tohle pro mě? Mám něco vědět předem? Má to nějaká rizika?


Zvuková lázeň

Během tohoto typu muzikorelaxace se využívají harmonické tóny sansuly, alikvótní tóny tibetských zpívajících mís, uklidňující tóny zvonkoher koshi a vibrační tóny rotujících vln. Během procedury jste oblečeni a ležíte na zádech. Jednotlivé nástroje jsou zvučeny kolem vašeho těla i jsou pokládány přímo na tělo. Postupně dochází k naprostému uvolnění psychickému a fyzickému, díky kterému je navozen stav hluboké relaxace.

Doba trvání: 90 minut

Cena: 750,- Kč

Jedná se o velmi příjemnou a zároveň hlubokou proceduru, která harmonizuje a uvolní. Vzhledem k jemnějšímu provedení nejsou známy kontraindikace.

Je tohle pro mě? Mám něco vědět předem? Má to nějaká rizika?