Procedury

Zvukové procedury uvolňují na psychické i fyzické úrovni a navozují stav hluboké relaxace. Náš dech se zklidní, svaly se uvolní, orgány se harmonizují a energizují. Naše tělo dostává jemnou vibrační masáž, která dokáže ztišit náš nervový systém a zároveň prostoupit do našeho těla.

Přestože jsou zvukové procedury a relaxace velmi jemné, jejich účinky jsou hluboké. Díky zvuku plnému alikvótních tónů dochází k relaxaci, uvolnění, zklidnění. Tělo na tuto pozitivní vnitřní vibraci reaguje nejen již zmiňovaným uvolněním, ale i postupným vyplavováním nečistot a uvolňováním a rozpouštěním různých bloků v těle i mysli.

Navozený pocit klidu a odpočinku je dlouhodobějšího charakteru a má schopnost vyvolávat hlubší změny. Muzikorelaxace se tak stává nejen zdrojem načerpání síly a dobré nálady, ale i podporuje rozšíření kreativity a intuice, rozvíjí sebejistotu a sebedůvěru.


Tibetská vibrační „masáž“ zvukem zpívající mísy

Jedná se o specifický typ „masáže“. Během tohoto typu muzikorelaxace přikládám tibetskou zpívající mísu na tělo a poté rozezvučím. Postupně je tak rozvibrováno a prozvučeno celé vaše tělo. Zažijete nečekaný zážitek frekvenčně bohatého zvuku a vibrace procházející vaším tělem. Pomocí zvuku a vibrace postupně dochází k naprostému uvolnění psychickému i fyzickému, díky kterému je navozen stav hluboké relaxace.

Doba trvání: 90 minut

Cena: 750,- Kč

Kontraindikace: Jedná se o velmi hlubokou, intenzivní proceduru, která rozvibruje celé tělo. Proto se nedoporučuje těhotným ženám, osobám s diagnostikovanou depresí či epilepsií ani lidem s kardiostimulátorem.

Během letních prázdnin probíhají procedury pouze ve dnech pondělí (od 16:30 hod) a středa (od 18:30 hod) a objednat lze přes 733 363 945 nebo .


Zvuková lázeň

Během tohoto typu muzikorelaxace se využívám harmonických tónů sansuly, alikvótních tónů tibetských zpívajících mís, uklidňujících tónů zvonkoher koshi a vibračních tónů rotujících vln. Jednotlivé nástroje jsou zvučeny kolem vašeho těla i jsou pokládány přímo na tělo. Postupně dochází k naprostému uvolnění psychickému a fyzickému, díky kterému je navozen stav hluboké relaxace.

Doba trvání: 90 minut

Cena: 750,- Kč

Jedná se o velmi příjemnou a zároveň hlubokou proceduru, která harmonizuje a uvolní. Vzhledem k jemnějšímu provedení nejsou známy kontraindikace.

Během letních prázdnin probíhají procedury pouze ve dnech pondělí (od 16:30 hod) a středa (od 18:30 hod) a objednat lze přes 733 363 945 nebo .