Kontakt

Lada Čubová

U Stadionu 157 (2. patro)

266 01 Beroun

Tel. 733 363 945

Chcete se objednat na proceduru či plánovanou akci? Ozvěte se mi na výše uvedený e-mail. Přejete si zasílat pozvánky na koncerty a akce do svého e-mailu? Zajímají Vás novinky z mé nabídky? Vyplňte kontaktní formulář a zahrnu Vás do newsletteru.

O mně

Práci s tibetskými mísami se věnuji od roku 2005, kdy jsem se zúčastnila kurzu u muzikoterapeuta a spisovatele Vlastimila Marka, kterému jsem neskonale vděčná za to, že otevřel tuto bránu poznání. V dalších letech jsem se inspirovala zejména u Františka Horvátha, dále Michaely a Dana Plecháčkových či Dalibora Neuwirta.

Věřím v pozitivní sílu a ohromnou moc zvuku a hudby v lidském životě. Učení o účincích zpěvu, našeho vlastního hlasu a zvuku odpovídá mému vnitřnímu pocitu. Vlastně stále nevycházím z údivu nad těmito úžasnými účinky.  Vše vychází z mého osobního prožitku a zkušenosti, kdy se nejen vědomě věnuji práci s hudebními nástroji s terapeutickými účinky, ale i zprostředkovávám tuto zkušenost ostatním zájemcům.

Jsem člověk, který je nadšen, oslněn, okouzlen. Když jsem postupně pročítala informace o zvuku a jeho účincích, pocítila jsem, že tohle je TO ONO. Tohle je to, co jsem vždy podvědomě cítila, k čemu jsem intuitivně tíhla. Nemám však hudební ani psychoterapeutické vzdělání. Jsem člověk, který se chce podělit o nadšení a radost s druhými, a který chce ostatním tyto zážitky zprostředkovat. Proto vytvářím prostor a příležitosti. Dělá mi radost dělat druhým radost a činím tak s láskou a pokorou. Kéž by vám informace na tomto webu byly k užitku a inspirovaly vás k novým cestám a zkušenostem díky zvuku, hudbě a zpěvu.

Moje cesta k tibetským mísám

Co, kde, jak aneb od masérny po váš obývák

Alikvótní zpívání či koncert tibetských mís se může uskutečnit kdekoliv dle vašeho zájmu a možností. Jste majiteli čajovny či nějakého prostoru otevřeného pro setkávání lidí? Jste parta přátel, kteří by si rádi dopřáli kouzelné chvíle v klidu domova? Máte-li zájem, ozvěte se. Určitě vymyslíme cesty pro největší spokojenost všech.