Setkávání

Zpíváme a muzicírujeme, protože to máme rádi. Těší nás to a dělá nám to radost. Se zpěvem je svět hned veselejší. Chcete se k nám přidat? Máte o některý typ setkávání zájem? Baví vás lidovky? Mantry? Hra na nástroje? Baví vás zkoušet možnosti svého hlasu? Přijďte mezi nás! Ozvěte se přímo na adresu a přidám si vás do skupiny.


Zpívánky

Říkáme tomu zpívánky, protože nic lepšího nás nenapadlo. 🙂 To si tak tři ženy řekly, že moc rády zpívají, že milují lidovky a nemají s kým si zazpívat. A tak jsme to daly dohromady a do svých řad zveme každého, kdo má rád lidovou písničku – českou, moravskou i slovenskou. Proč ji? Protože ji všichni známe, vyrůstali jsme na nich, jsou to naše kořeny a dědictví po předcích. Jsou veselé i smutné, rozverné i melancholické – a tak krásné. 🙂 Jak říkáme – jde o to si společně zapět, zahalekat, zabékat – uvolnit se, případnému „ulítlému“ tónu se s nadhledem zasmát a hlavně si to společně užít.

Doba trvání: 2-3 hodiny

Cena: dobrovolná


Muzicírování

Hudba, to jsou zvuky. Líbivé, někdy mohou být i výskavé či skřehotající. Vždy jsou však autentické a pravdivé. Vyjařují stav „tady a teď“. Nechme se občas unést zvukem, naslouchat svému tělu a nechat ze sebe vyjít zvuk tak, jak já právě teď potřebujeme! Improvizace je osvobození, uvolnění se a odevzdání se zvukům, nacítěním se na sebe, nacítěním se na ostatní.

Libo-li si zavýskat, zakřičet či zamňaukat? 🙂 Pak je toto setkání právě pro vás. Kromě hlasové improvizace zpíváme mantry, trochu té folkařiny a muzicírujeme dle toho, jaký kdo donese nástroj. A něco z toho vznikne. Přijďte se pobavit a možná i překvapit, co vše ve vás je. 🙂

Doba trvání: 2-3 hodiny

Cena: dobrovolná


Aligato

Aneb malá alikvótní skupina pro zájemce o trénink tohoto úžasného typu zpěvu, který vás může provést meditativním stavem či dokonce transformačním hudebním zážitkem. V této skupině si vše zkoušíme, hrajeme si s hlasem, hrajeme si se zvuky a učíme se milovat svůj vlastní hlas.

Doba trvání: 2-3 hodiny

Cena: dobrovolná